Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıönemli: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek amacıyla hizmete girmiştir.
sayfamızda sadece 12 farklı şirket /şahıs ile çalışma yaparız.
Sitemizin bütün SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir sayımız 25-30K aralığında seyretmektedir. sitemizde vasıtanızı kiraya vermek fazla Basit!
Çalışma Şeklimiz
ilkönce şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet götürmek hem de sitemizin derecesini korumak düşüncesiyle her vasıtayı sayfamızda yayınlamıyoruz.
Sitemizde son model ve lüks otoları yayınlıyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Vasıtanızı kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Vasıtanız kirada iken oluşabilecek herhangi bir hasardan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Vasıtanızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- Otomobilinizi sayfamızda sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sitemize yerleştirilir.
4-Vasıtanızın resmi üstüne Şahıs adı ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki randevu formu ile otomobilinizi rezerve ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan Detaylar için tıklayın anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz izmir oto kiralama müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması müşteri hizmetlerini ara yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz vasıta resmi ve detayları ile ilgili bütün sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız sadece vasıta firması ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi gönderince kesinlikle izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme detayı yollayınız.
12.Aracınızı sitemizde yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlı”

Leave a Reply

Gravatar